10 Specjalne, jak i dziwne atrakcyjne hacki, które sprawiają, że Dolling Up

Nie marnuj swojej energii, próbując wytrzymać najlepszą wkładkę lub zarabiać pachy, ponieważ mamy dziesięć dziwnych hacków odwołania, co by się udało, co by się udało, co by się udało, co by się udało, co by się udało, co by się udało Ułatwiaj ci życie. Spójrz na te dziesięć dziwnych atrakcyjnych hacków, które są niezwykle proste, a także ekonomiczne. Możesz odkryć je dziwne, ale są niezwykle przydatne. Sprawdź je!
[Przeczytaj także: Niezwykłe odwołanie hacuje każdą damę, którą musi wiedzieć]

Dziwne hacki odwołania, aby spróbować
1. Pocieraj ziemniaki pod ramionami. Pomaga to rozjaśnić pachy. Naprawdę nie mamy koncepcji, dlaczego nasze pachy są ciemniejsze niż reszta naszych Montpellier HSC Koszulka ciał, może być od czasu potu, brudu, a także na akumulacji komórek skórnych lub golenia, jednak jeśli codziennie pocierasz plasterek ziemniaczany pod ramią kąpiel, enzymy w ziemniakach mogą pomóc rozjaśnić skórę. Jest to jeden z najlepszych dziwnych hacków atrakcyjnych do wypróbowania.
Źródło: dailymotion.com2. Dzięki pomysłom makijażu i sztuczkom, oto taki, który byś pokochał. Aby policzki wyglądały zdrowo i ładnie, zamiast nałożyć różu nad fundamentem, zastosowanie go pod jego pomocy. To sprawia, że ​​świetny naturalny różowy blask, który nie wygląda sztucznie. Jest to również najlepiej na makijaż w ciągu dnia, w którym ciepły ton rumieńca nie wydawałby się tak dobrze.
Źródło: xovain.com3. Aby mieć dłuższe rzęsy, użyj bawełny. Co? Cóż, jeśli wcieracie szpulę tuszu do rzęs w bawełnianą kule, a następnie zanurzyć ją w rurce tuszu, pomógłby wydłużyć rzęsy. Włókna bawełny przykleiłyby się do szpuli, a także wytwarzały niezwykły wydłużenie, gdy nakładasz warstwę tuszu do rzęs. Spróbuj!

Źródło: Hellogiggles.com4. Całe kółka można ukryć, nawet jeśli nie masz pomarańczowego korektora. Wypróbuj koralową szminkę lub czerwoną, aby maskować okropne cienie pod oczami. Nałóż jedną warstwę szminki, a następnie za pomocą pędzla korektora, VfL Wolfsburg Koszulka wmiesz dokładnie to samo w podkład. Zauważono by poważna różnica.
Źródło: dailymail.co.uk5. Lokalizacja Karta pod oczami od resztek tuszu do tuszu spadającego na skórę pod oczami. Rozmazy tuszu do rzęs mogą zepsuć wygląd. Możesz poczekać na wyschnięcie, a następnie użyć bufora czystego, aby go zetrzeć lub po prostu umieścić kartę pod oczami, a następnie zastosować tusz do rzęs. Karta trzyma resztki, które jesienią na skórze oczu, a także makijaż nie zajmuje się ciężarem.

Źródło: WordPress.com6. Aby dodać o wiele więcej objętości do kucyka, użyj szpilki Bobby’ego, a także dwóch gumek, aby zawiązać kucyk. Reprezentacja Danii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Jest to jeden z najlepszych hacków atrakcyjnych, które musisz wypróbować, co powoduje duży tom, a także pizzazz do fryzury, którą chcesz obnosić. Włóż włosy w wiązkę kucyka, a także z jednej strony, przypnij szpilkę do skóry głowy, a także obróć opaskę na drugą stronę. Następnie lokalizację drugiego bobby’ego, a także przypnij go do skóry głowy, a także przynosi to o wiele większą objętość do fryzury.
[SC: MediaD]

Źródło: Bellamumma.com7. W przypadku fali naturalnych na włosach podziel włosy na sekcje, a także płaskie żelazanie każdego z nich. Jednak podczas płaskiego prasowania sekcji włosów zwij je w gadżecie, a także trzymaj przez kilka sekund. Wyeliminuj sekcję włosów z gadżetu, a także pozwól mu się rozluźnić, a następnie z palcami poluzuj je dodatkowo, a także potargu je w poszukiwaniu modnych fal Boho.
Źródło: dailymail.co.uk8. Aby uzyskać najlepszy kotek, możesz mieć łyżkę, która pomoże ci w tym. Nie byłoby błędów, a jednolitość pojawia się tak czysta. Użyj krzywej strony łyżki na zewnętrznej części oka, aby się wydarzyć. To sprawi, że koci oczy przychodzą jako profesjonalista.