Celebryty Mom-to-Bez ciąży-Kareena Kapoor i Mira Rajput

wygląda na to, że Bollywood jest naprawdę błogosławiony w tym roku. Kareena Kapoor Khan i Mira Rajput są mamusiami i są dość modni. Bollywood ma teraz dodać kolejnego Khana i Kapoora do długiej listy klanów.
Kareena i Mira są w rzeczywistości uosobieniem mody ciąży. Inspirując setki mamusi do bezbłędnych stylów, obie AC Milan Koszulka przyszłe mamusie całkiem dobrze zarządzają ciążami i mamy na to wystarczający dowód! Spójrz tylko na sposób, w jaki są bez wysiłku ubrani. Niezależnie od tego, czy jest to obiad gdzieś, czy tydzień mody, jesteśmy poważnie zazdrosni o to, jak obie te panie zarządzają ciążami!

[Przeczytaj także: pary celebryty i córki z Hollywood, które prezentują zaktualizowane eleganckie trendy]

Większość z nas zgodzi się, że moda macierzyńska jest trochę trudna do opanowania. Z twoim ciałem dzieje się tak wiele, że trudno jest skoncentrować się na określonym obszarze. Najlepsze jest to, że świat mody stał się o wiele bardziej akceptowany wobec oczekiwania matek, a ubrania macierzyńskie w dużych rozmiarach są obecnie dość modne. Od sukienek Maxi po wygodne i elastyczne spódnice, mamusie, aby mieć sporo wyborów, gdy dotyczy wybierania modnych ubrań macierzyńskich.

Wszyscy zgadzamy się, że sukienki macierzyńskie są najłatwiejszymi rzeczami do noszenia i niewątpliwie najbardziej wygodne. Ale jeśli naprawdę kochasz dobry sposób, Kareena i Mira dadzą ci poważne cele ciążowe. Jeśli próbujesz znaleźć modę w ciąży, nie musiałbyś się odważyć daleko, ponieważ te dwie panie mają fantastyczne ubrania, aby wyglądać jak najlepiej.
Sprawdźmy style Bebo i Miry:
Nasz własny Bebo miał niesamowity przegląd mody. Nie tylko zmieniła swoją wagę, ale jej styl również się zmienił. Ubiera się dużo modnie teraz, kiedy endoruje mody ciąży. W rzeczywistości sprawia, że nawet wspólny top, a dżinsy wyglądają na tak, że taka klasy! Wybraliśmy nasze ukochane spojrzenia od momentu, gdy Kareena miała swój guzek. OSTRZEŻENIE: Nie mogła wyglądać lepiej! Mira Schalke 04 Koszulka Rajput zawsze wygląda uroczo. Manchester City Koszulka Wszystko i wszystko, co nosi, sprawia, że wygląda wyjątkowo uroczo.

Sprawdźmy niektóre style, które Bebo i Mira mają:
Sukienka Kaftan:
Sukienki Kaftana są naprawdę wygodne, a ciężarne mamusie chciałyby mieć taki poziom swobody, gdy dotyczy to przewiewnych ubrań. Kareena wydaje się tak swobodnie w tym Kaftanie, że chcielibyśmy powiedzieć wszystkim przyszłym mamusiom, aby wzięli od niej wskazów o modzie ciąży. Oto kilka Kaftan szuka ciężarnych matek:
[Przeczytaj także: dużo eleganckich i modnych matek Bollywood]

Sukienki Maxi:
Kolejną z naszych ulubionych sukienek są sukienki Maxi. Dłuższe sukienki dają o wiele więcej swobody ruchu i zawsze łatwiej jest wspierać guz, gdy masz taką sukienkę. Oto Kareena Kapoor Khan w bardzo wygodnej czerwonej i białej sukience Maxi.
[] []

Długie salwars:
Ten jest dla Mira Rajput. Chociaż często widzieliśmy jej elegancką stronę (na stronie 3 i na Instagramie Shahida), Mira jest bardzo nieśmiała i prawie nie widzimy jej ładnej twarzy. Po jej niepotwierdzonych plotkach w ciąży (pan i pani Shahid Kapur jeszcze nie potwierdzili swojego małego grochu w kapsule), nie można zobaczyć Miry. Ale mieliśmy szczęście wyglądać jej i jej dziecięcego guzka podczas ostatniego tygodnia mody Lakme. Nosiła długi i płynny salwar, który wyglądał najlepiej na niej. Biorąc pod uwagę, że młyny plotek już tak mocno się ubiły, nie mogliśmy powstrzymać się od zauważenia jej bardzo starannie ukrytego guza dziecka!

Mira i Kareena, świat czeka z przynętymi oddechami na twoje małe wiązki radości! Miejmy nadzieję, że wkrótce je zobaczymy. I do tego czasu kołysze się w fantastyczną ciążę i inspiruj wszystkich tych matek!