Najlepsze ręczniki

Jakie są najlepsze ręczniki? Jakie elementy powinny mieć znaczenie? W zeszłym miesiącu rozmawialiśmy o najlepszych prześcieradłach do domu – a dziś patrzymy na najlepsze ręczniki. Czytelnik K cuda… Cześć Kat, znowu uwielbiam twojego bloga. Jestem ciekawy, czy ty i czytelnicy znaleźliście najlepsze ręczniki. Jestem gotowy, aby najlepiej wykonać ten zakup i chcę wiedzieć, czy ktoś przeszukał/przetestował najlepsze produkty, aby nie wymyślać koła. Miękkie i efektowne podczas wykonywania pracy. Dziękuję! Wspaniałe pytanie, K – Jestem ciekawy, co znalazli wszyscy inni. Właśnie wystąpiłem i kupiłem trochę ręczników Missoni od Horchow przez jedną z ich sprzedaży kliknięć w południe, i zawsze szukam dynamicznych ręczników z nasyconymi kolorami, co przyznam, że był moim głównym wyznacznikiem, za które kupiłem ręczniki, które kupiłem . (Z jakiegoś powodu białe ręczniki zawsze wydawały mi się okropnie niepraktyczne, chyba że są rozwinięte dla wybielacza.) Nie miałem szczęścia w ogóle z ręcznikiem – wyrzuciłem ręczniki (nawet dostałem EM) na a Fancier sprzedaż towarowa kilka lat temu i został zaskoczony, aby odkryć, że gdy byli puszyste, nie Reprezentacja Maroka w piłce nożnej mężczyzn Koszulka byli okropnie chłonne. Zbadajmy to razem (niestety, ręczniki Missoni nie tworzą niczyich listy!)… Słodki dom ma bardzo obszerny krótki artykuł (jak zawsze), ostatnio zaktualizowany maj 2015. Ocenili tuzin ręczników na temat elementów takich jak miękkość, chłonność, Feyenoord Koszulka chłonność , Trwałość i przystępność cenowa – będę musiał spróbować 25 USD, przyjazny dla środowiska ręcznik.
Dobre sprzątanie, po przetestowaniu 55 linii, lubi ręczniki kolekcji hotelowych Macy, które, jak sądzę, miałem wcześniej i lubiłem (nie jak „OMG to najlepszy ręcznik, jaki kiedykolwiek próbowałem w życiu!”, Ale lubisz, ale wiesz, że wiesz, ale wiesz , Arsenal FC Koszulka „Ten ręcznik mnie nie denerwuje i wydaje się funkcjonować”. GH najwyraźniej ocenił tylko trzy lub cztery marki. Co ciekawe, zalecają mycie ręcznika co 3-4 zastosowania-będę musiał zmienić ten tygodniowy cykl, na którym je miałem! (Ręczniki nie oczekuje się zginania, prawda?) (Żartuje.)
Do połysku zaokrągla ręczniki, a to zdanie zawiera doświadczenie, którego szukałem (i brakowało) moim ręcznikiem podróżując przez lata: „Za pierwszym razem, gdy próbowałem 802-gramowego ręcznika kąpielowego na sprzęt restauracyjny, byłem, byłem Idąc do domu rodzinnego przyjaciela i poczułem się tak rozpieszczany i efektowny, że zanotowałem pamięć, aby zbudować własny dom wokół ręczników w późniejszym życiu. ” Wow. O tym mówię! (Sprzęt restauracyjny ma teraz najlepszą sprzedaż na wszystkich ręcznikach, więc blachę do kąpieli dotyczy dziś 19-33 USD.)
Terapia mieszkalna ma podsumowanie „luksusowych ręczników dla reszty z nas”.
O dziwo, raporty konsumenckie nie mają opinii w tej sprawie. (Mają jednak mnóstwo badań dotyczących najlepszego ręcznika papierowego, co było interesujące – nigdy nie skupiłem się na jakości moich ręczników papierowych. Ponieważ dzieci trzymamy znaczącą „szmatkę” wypełnioną starymi ręcznikami i umywalkami że używamy przez cały czas na jakiekolwiek poważne wycieki.)

Niestety, nie wydawało się, że nikt nie ma opinii, która jest najlepszym ręcznikiem do przyjęcia, jeśli masz zamiar zrobić międzygwiezdne autostopowi. Wreszcie, krzyk do dwóch ręczników do włosów, których używałem od lat: Aquis Firma Ręczniki. Powinienem mieć pół tuzina tych ręczników-wspaniale za owijanie włosów, gdy wyjdziesz z prysznica, a także zacieśniając dom, jednocześnie pozwalając włosom wyschnąć (rzuć ręcznik wokół ramion, aby zachować koszulkę suchy).
Turbie Twist Ręczniki. Gdy moje włosy stały się curlier, przeniosłem się do nich w celu „sprzątania”-odwracam głowę pod prysznicem, nakładam produkt/palec palec, wyrzucaj wodę, a następnie staram się zebrać loki w środku „Czapka” część ręcznika o długości ramienia. Używam dwóch rąk, aby położyć czapkę na głowie, a jednocześnie do góry nogami, a następnie biorę część „ogona” ręcznika, przekręcam ją i przycisk. Oczekuje się, że stare koszulki będą również niezwykłe dla kręconych włosów!

Panie, jakie są twoje ulubione ręczniki? Czy szukasz ładnych ręczników, chłonnych ręczników lub szybkiego suszących ręczników? Czy byłeś kiedyś rozczarowany zakupem ręcznika? ——————
N.B. Te merytoryczne przesłania mają być źródłem komentarza społeczności na konkretny temat, przez który czytelnicy mogą przeglądać bez konieczności przesiewania wielu niepowiązanych komentarzy. I tak, chociaż oczywiście cenimy wszystkie komentarze naszych czytelników, poprosimy Cię o to, abyś w komentarzach na temat; Necidjacks zostaną usunięte według naszego wyłącznego uznania i wygody. Dziękujemy za zrozumienie! Jesteśmy uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu reklamowego partnerskiego opracowanego w celu zaoferowania dla nas, aby zarabiać opłaty poprzez linkowanie do Amazon.com i witryn stowarzyszonych.